BAŁTYK GDYNIA rocznik 2000 - Wiadomości z innych Aren

UKS Jedynka - GKS Kolbudy
UKS JEDYNKA data 03.10.2009, o 19:42 (UTC)
 W dniu dzisiejszym pokonaliśmy zespól GKSKolbudy 5 ; 1.......

Do Redy zawitał Gks Kolbudy . Przy typowej angielskiej pogodzie pokonaliśmy naszego przeciwnika 5 : 1 . Zaraz po gwizduku sędziego ruszyliśmy do ataku i już w pierwszej minucie Kamyk uderza na 1: 0 . Na 2: 0 z dystansu podwyższa Ksawi . Następnie na 3 : 0 strzela Miki i sędzia kończy pierwszą połowę. Na drugą odsłonę wychodzimy w nieco zmienionym ustawieniu i ponownie dwa razy uderza Miki i wynik na tablicy 5 : 0 dla UKS. W końcówce trochę rozlużnienia w naszych szeregach i goście strzelają honorową bramkę. W końcówce jeszcze Wachu strzela bramę , ale sędzia dopatruje się zagrania ręką. Końcowy gwizdek radośc naszych chłopaków i kibiców , po dwóch porażkach upragnione zwycięstwo staje się faktem. W przyjemnej atmosferze udajemy się wszyscy na pizzę . Na uwagę zasługuje że trener nie patrząc na wynik dał pograć po równo wszystkim zawodnikom .

Zagraliśmy w składzie : Siwy , Seba - Mati , Guziec , Tymek , Manolo , Ksawi , Jachu , Wachu , Machula , Kapi , Mrówa , Miki , Dziki , Kuba , Kamyk

UKS data 13.09.2009, o 13:39 (UTC)
 W dzisiejszym meczu pokonaliśmy zespól Klifa Chłapowo 10:3...

Zagraliśmy w składzie: Rudowski , Klas - Kasprowicz , Śmielak , Otrocki , Marcińczyk B , Sokołowski , Jantowski , Lewandowski , Marcińczyk Sz , Łaziński , Machula , Renusz , Solarczyk , Konkol

Bramki: Kasprowicz * 2 , Jantowski * 2 , Lewandowski * 2 , Renusz , Marcińczyk B , Sokołowski , Otrocki ,

Inauguracja sezonu w Redzie
UKS data 12.09.2009, o 07:24 (UTC)
 Jak podaje strona Jedynki Reda:
5 września 2009 godz14:00 pierwszy gwizdek sędziego Karola Lewandowskiego i sezon rozpoczęty. Pogoda dopisała na trybunach nasi rodzice , dziadkowie , koledzy , koleżanki ,,,,,, .

Do Redy przyjechała drużyna ORKAN RUMIA SSA , mecz można by nazwać derbami Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Po dobrym początku tracimy dwie bramki i na tablicy wyników 0:2 !!!! dla Gości . Pod koniec pierwszej połowy pierwszą historyczną bramkę dla Naszej drużyny strzela Mikołaj Otrocki. Druga połowa to już napór ze strony gospodarzy i strzelamy kolejne 4 bramki. Jednak rywal nie poddał się łatwo i strzelił nam trzecią bramkę. Do końca wynik nie uległ zmianie. Otwarcie sezonu najlepsze jakie mogło być , oby tak dalej. Chłopaki wygraliście mecz . Teraz wracamy do treningu i myślami jesteśmy przy następny przeciwniku.

W przerwie meczu mieliśmy małą uroczystość . Chcieliśmy nagrodzic osoby , które rozpoczęły naszą przygodę z piłką. Byli to trener Ryszard Nalepa i Arkadiusz Janor. Również nasi rodzice przygotowali dla obu drużyn słodką niespodziankę w postaci batoników.

Wystąpiliśmy w składzie: Rudowski Patryk , Klas Sebastian , Kasprowicz Mateusz , Kass Tymoteusz , Krampa Marek , Solarczyk Ksawery , Śmielak Rafał , Jantowski Bartek , Konkol Filip , Lewandowski Kamil , Renusz Jakub , Łaziński Krystian , Świątek Jan , Otrocki Mikołaj , Machula Karol , Sokołowski Kacper , Szczepański Mikołaj , Marcińczyk Bartosz .

Bramki: Otrocki Mikołaj * 2 , Kasprowicz Mateusz * 2 , Machula Karol